Zajęcia prowadzone na bazie autorskiego programu nauczania, w oparciu o francuską metodykę tańca klasycznego, przy akompaniamencie muzyki klasycznej. Nauka odbywa się poprzez zabawę, wpływa na harmonijny rozwój dziecka, kształtuje prostą postawę i płynne, majestatyczne ruchy ciała.

Zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające siłę, sprawność i gibkość, prowadzone przy wykorzystaniu techniki gimnastyki artystycznej i sportowej. Lekcja składa się z kilku części: rozgrzewki, pracy na materacu i ćwiczeniach w przestrzeni oraz stretchingu.

Ćwiczenia wyszczuplające i modelujące, opracowane na bazie ćwiczeń techniki Pilates połączonych z Barre au sol (podstawowe ćwiczenia baletowe wykonywane na podłodze, w odciążeniu kręgosłupa). Zajęcia przy akompaniamencie muzyki klasycznej, indywidualne lub w grupie.

Taniec Młodej Pary czyli zajęcia indywidualne z przygotowaniem choreografii do wybranej przez Państwa muzyki, dzięki której Pierwszy Taniec stanie się prawdziwą atrakcją wesela i miłym wspomnieniem.

Pierwszy Taniec

Niesamowicie ciekawe zajęcia gimnastyczne z przyborami: skakanka, piłka, wstążka i inne. Nauka odbywa się poprzez zabawę a głównym założeniem jest wypracowanie gibkości i zwinności przy jednoczesnej trosce o estetykę wykonania i warstwę emocjonalną ruchu.

W technika inspirowana parkourem, tańcem współczesnym, gimnastyką artystyczną i techniką fighting monkey. Uczymy się w niekonwencjonalny sposób - nie poprzez rutynowe i wielokrotne powtórzenia, tylko przez gry i zabawę ruchem. Trenujemy zwinność, równowagę, koordynację, odwagę wyprowadzając ciało ze strefy komfortu i zmuszając je do adaptacji, dzięki czemu ruch staje się bardziej płynny, bezwysiłkowy i świadomy.