Plakat ...years ago.jpg
... years ago

W tym roku zabierzemy Was w niezwykle przyjemną, pełną wspomnień muzyczną podróż i szczerze liczymy, że będziecie się przy tym bawić tak dobrze, jak my. Będzie coś dla dziadków i rodziców, ale też trochę współczesności, a to wszystko ubrane w cudowną choreografię naszych trzech choreografek: Jagody Beszterdy, Julii Barej i Klaudii Strzelczyk. Nie może Was zabraknąć!

W tym miejscu chcielibyśmy także ogromnie podziękować za wsparcie, zaangażowanie w projekt i wiarę w to wydarzenie panu prezydentowi Tomasz Budasz, który objął nad spektaklem patronat honorowy, ale także naszym partnerom i przyjaciołom:

Językowa Szkoła Podstawowa 'Prymus'

Stajnia Sportowa Lubochnia

Firmie Prestige Garden

Kolektywie Dance Lab

Firmie OCM Invest

Stajni Lider

Firmie PDO - Pałucka Drukarnia Opakowań

oraz przyjaciołom, którzy prosili o anonimowość, ale chcemy, żeby wiedzieli, że mamy ich w sercu.

logo szkoła podstawowa.jpg
prestige garden-kopia.jpg