Półkolonie2022.jpg

LETNIE PÓŁKOLONIE ARTYSTYCZNE HOBBY HORSE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 6-12lat

Uwaga najmłodsi! Czy często nudzicie się w wakacyjne dni? My temu zaradzimy!

Zapraszamy na najbardziej niesamowite wakacyjne warsztaty w Gnieźnie! Przyszykowaliśmy dla Was wiele ciekawych atrakcji!

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 w Szkole Tańca i Baletu Le Pas przy ulicy Adama Mickiewicza 8.

• TURNUS I:

4-8.07.2022

• TURNUS II:

11-15.07.2022

W programie znajdą się:

• DIY- zrób swojego hobby horse!

• różnorodne techniki taneczne

• wiele ciekawych zajęć kreatywnych (animacje, warsztaty plastyczne, robienia biżuterii, slime)

• moc atrakcji dodatkowych, w tym wyjście do kina, nad jezioro, gra terenowa, lody.

• gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Plan i przebieg turnusów dostosowany zostaje do wieku oraz umiejętności dzieci i młodzieży. Adekwatnie do wieku zwiększamy ilość godzin tańca lub ilość atrakcji.

Podczas półkolonii zapewniamy wyżywienie: owoce na II śniadanie, obiad i podwieczorek (słone i słodkie przekąski) oraz dostęp do wody i ciepłej herbaty. W przypadku nietolerancji pokarmowych prosimy o podanie preferencji żywieniowych uczestników wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa w półkoloniach.

KOSZT:

599 złotych - kwota zawiera w sobie biletu wstępu oraz dodatkowe niezbędne wyposażenie, pełne wyżywienie, wszystkie zajęcia dodatkowe oraz materiały do uszycia Hobby Horse (którego wartość rynkowa wynosi ok. 300zł).

Zaliczka w wysokości 100zł płatna przy wysłaniu formularza jest bezzwrotna i zaliczana do opłaty całkowitej.

Opłaty można dokonać w dwóch ratach:

1. rata płatna do 1 czerwca 2022,

2. rata płatna najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu

EARLY BIRDS -

W przypadku płatności pełnej kwoty do końca maja koszt półkolonii to 550 złotych.

W celu zgłoszenia dziecka prosimy o wypełnienie formularza Google oraz formularza w formie papierowej, a także dokonanie opłaty. Samo wysłanie zgłoszenia bez opłaty nie będzie równoznaczne z zapisaniem dziecka.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i już przebieramy nogami z myślą o tych wspaniałych wakacjach spędzonych z Wami! Uwaga! Ilość miejsc ograniczona, dlatego nie zwlekajcie!

Jeśli macie wątpliwości bądź pytania, kierujcie je śmiało na nasz adres mailowy: lepasschool@gmail.com

Do zobaczenia w wakacje!