WAKACJE Z TAŃCEM

WARSZTATY

TAŃCA

Z LE PAS

Intensywne Warsztaty Tańca z Le Pas to jedyne takie cykliczne wydarzenie w Gnieźnie, odbywające się w czasie ferii i wakacji. Co roku zapraszani są inni pedagodzy z kraju i ze świata. Gościli już u nas: Marina Laikina (finalistka "Mam Talent"), Kinga Strzelczyk (I solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu), Jagoda Wojtynek (absolwentka poznańskiej Szkoły Baletowej, obecnie pedagog Szkoły Le Pas) oraz Małgorzata Wieczorek (Sędzia I klasy Polskiej Federacji Tańca oraz Polskiego Związku Tańca Freestyle).

Intensywne Warsztaty Tańca z Le Pas, to zastrzyk wiedzy z zakresu tańca klasycznego (baletu), akrobatyki, gimnastyki artystycznej, tańca współczesnego, jazzu oraz tańca charakterystycznego, ale przede wszystkim to po prostu świetna zabawa!

Zapraszamy na najbliższą III edycję: 24-28.06.2019.

Zapisów można dokonać drogą mailową.

Szkoła Tańca i Baletu Le Pas- Pierwsza Profesjonalna Szkoła Baletowa w Gnieźnie

A kto nie może wpaść na warsztaty...

... zapraszamy na coroczne powakacyjne rozćwiczanie z baletu i akrobatyki w sierpniu.

LE

PAS